| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 268 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
| EAN | 4054703630336 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco aankleedkussenhoes |
| Kleur | Bright Pink |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |