| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 24.30 cm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 27.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 4054703630077 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco aankleedkussenhoes |
| Kleur | Camel |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |