Met deze Meyco Baby Binnenslaapzak rond geniet je kleintje in de zomer én de winter van de juiste temperatuur tijdens het slapen. Ideaal! De binnenslaapzak combineer je perfect met de verschillende Meyco Baby buitenslaapzakken rond. Zo ervaart je kleine slaper in de winter extra warmte en tijdens de warme periodes gebruik je enkel de binnenslaapzak voor een koeler slaapklimaat. Doordat deze goed ventileert is dit de perfecte keuze.
Meer over deze binnenslaapzak rond
De slaapzak is gemaakt van 100% katoen. Hierdoor voelt de stof heerlijk zacht en comfortabel aan het tere (baby)huidje. De slaapzak heeft een wijde onderkant, waardoor je kindje voldoende bewegingsvrijheid heeft. De rits rondom is superhandig bij het verschonen en het aan- en uitdoen van de slaapzak. Slaap lekker!
De binnenslaapzak rond is verkrijgbaar in diverse maten: 50/56, 56/62, 62/68, 68/74, 74/80 en 80/86.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je binnenslaapzak rond langer mooi
| Product lengte | 86 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 31.30 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 42.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| EAN | 4054703155006 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |