Een comfortabele nachtrust voor jouw kleintje met deze slaapzak voor baby's van 6 tot 14 maanden van Snoozebaby.
Jouw baby verdient het beste. Daarom is deze slaapzak gemaakt van 100% biologisch katoen. Dit zachte materiaal voelt niet alleen fijn aan op de huid van je kleintje, maar is bovendien ademend en helpt bij het reguleren van de lichaamstemperatuur. Met de super zachte binnen en buitenlaag van organisch katoen kunnen zelfs de meest gevoelige babyhuidjes genieten van een comfortabele nachtrust.
Deze slaapzak is ontworpen met een TOG-waarde van 3.0, ideaal voor de koudste maanden. Het biedt echter ook de mogelijkheid om te wisselen van TOG 1.0 naar 3.0, afhankelijk van de temperatuur in de slaapkamer. Zo blijft je kleine schat altijd lekker warm, in elk seizoen. Met de losse buitenlaag van TOG 2.0 kun je de warmte gemakkelijk aanpassen.
Geen zorgen over vlekken of vuil, deze groene slaapzak is geschikt om te wassen in de maschine, op maximaal 30 graden. Dankzij de breedte van 30 cm en lengte van 95 cm biedt de slaapzak voldoende bewegingsvrijheid. En ondanks een gewicht van 732 gram voelt hij licht en is alsnog gemakkelijk mee te nemen. De slaapzak is zowel geschikt voor jongens als meisjes.
| Product lengte | 95 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 33.30 cm |
| Verpakking hoogte | 11.30 cm |
| Verpakking lengte | 39.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.73 kg |
| EAN | 8719743874831 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Groen - Mystic Mint |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2025 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |