Gun je kleintje heerlijke nachtrust met deze bruine slaapzak voor alle seizoenen voor baby's van 6 tot 14 maanden.
Deze zachte slaapzak is gemaakt van 100% biologisch katoen, dit materiaal is huidvriendelijk en perfect geschikt voor gevoelige babyhuidjes. De slaapzak voelt erg fijn en zacht aan, en biedt je baby zo comfortabel en veilig onderkomen voor een goede slaap. Het is makkelijk wasbaar in de wasmachine tot een maximum van 30 graden, wat handig is voor die onvermijdelijke kleine ongelukjes.
De slaapzak is ontworpen met een TOG-waarde van 3.0, waardoor je baby warm blijft in de winter, maar ook afkoeling krijgt in de zomer. De slaapzak kan gaan van een TOG 1.0 (binnenzak zonder mouwen) naar een TOG 3.0 (volledige versie met binnen en buitenlaag en lange mouwen). De buitenlaag alleen heeft een TOG 2.0, waardoor je de warmte aan het seizoen kunt aanpassen.
De slaapzak is bruin van kleur, wat hem passend maakt voor elk seizoen. De neutrale kleur zorgt ervoor dat de slaapzak in elke kinderkamer past en geschikt is voor zowel jongens als meisjes, ongeacht hun leeftijd. De slaapzak is 95 cm lang en 30 cm breed, wat zorgt voor ruim voldoende bewegingsvrijheid.
| Product lengte | 95 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 39.70 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 50.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
| EAN | 8719743874817 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Beige - Desert Sand |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2025 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |