| Product lengte | 95 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 35.70 cm |
| Verpakking hoogte | 15.20 cm |
| Verpakking lengte | 42.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.01 kg |
| EAN | 8717755881977 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Roze - Coral Sunset |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 74 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |