Snoozebaby Slaapzak Light Grey is een heerlijk 4 seizoenen slaapzakje voor je kindje!
Alles in 1 met deze 4 seizoenen slaapzak van Snoozebaby. De slaapzak is gemaakt van 100% heerlijk zacht katoen. De mouwen zijn er af te ritsen evenals de binnenvoering.
| Product lengte | 95 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 36.70 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 53.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.03 kg |
| EAN | 8717755881953 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Grijs - Light Grey |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 74 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |