Dat wordt heerlijk slapen voor jouw kleintje met deze Meyco X Mrs. Keizer Bamboe Slaapzak Ibiza met een fijne, rustige print. De slaapzak is gemaakt van 70% bamboe en 30% katoen en is hierdoor ideaal voor de warmere zomerdagen en -nachten. Omdat het bamboe in de winter warmer is dan katoen, is de slaapzak ook goed te gebruiken in het najaar en zelfs in de winter.
Meer over de slaapzak
Het bamboe voelt zijdezacht aan en is hypoallergeen. De slaapzak heeft een mooie pasvorm en de wijde onderkant geeft genoeg bewegingsvrijheid. De lange, kwalitatieve rits onderaan zorgt ervoor dat je de slaapzak gemakkelijk open en dicht maakt voor het verschonen of het aan- en uittrekken van de slaapzak.
De slaapzak heeft een TOG-waarde van 0.5. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 21.10 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 38.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 4054703362022 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco babyslaapzak |
| Kleur | Warm Sand |
|---|---|
| Materiaal | Bamboe, Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |