Dit Meyco X Mrs. Keizer boxkleed Louis leg je in de box, zodat je kindje veilig kan spelen of slapen in de woonkamer. Omdat de box vaak midden in je woonkamer staat, wil je natuurlijk ook dat het er ook leuk uitziet. Met dit boxkleed zit je goed, want het klassieke ontwerp past in elk interieur van modern tot klassiek. Kies uit taupe of grijs en mix & match met de complete Meyco collectie.
Dit boxkleed is qua formaat geschikt voor de binnenmaat van een standaard box. TIP! Wil je dat jouw kindje éxtra zacht ligt in de box? Leg dan een boxmatras met hoeslaken in de box onder het boxkleed. Voordeel is dat je boxkleed dan ook niet meer kan schuiven.
Meyco X Mrs. Keizer Louis collectie
Deze collectie is ontwikkeld in samenwerking met AnneMarie Keizer. Deze collectie is stijlvol en klassiek, met een actueel en toch tijdloos design. Verkrijgbaar in de kleuren taupe en grijs, gecombineerd met wit.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 426 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 533 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.72 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703449617 |
|---|
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Geruit |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |