| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22.40 cm |
| Verpakking hoogte | 3.80 cm |
| Verpakking lengte | 29.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 4054703510119 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Warm sand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.7 |
| Minimale TOG-waarde | 0.7 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |