Met de Motorola VM 35 Babyfoon heb je prettig zicht op je kindje wanneer het in bed ligt. De babyfoon met 5 inch kleuren beeldscherm heeft allerlei handige opties om je kindje in de gaten te kunnen houden. Zo heeft de babyfoon een zoomfunctie, infrarood nachtzicht, wordt de kamertemperatuur getoond en heeft de Motorola babyfoon een bereik van 300 meter. Is je kindje onrustig? Maak dan gebruik van de terugspreekfunctie of slaapliedjes om je kindje gerust te stellen. De babyfoon wordt geleverd met een ouderunit, babyunit en 2 adapters.
| Product breedte | 6.3 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.62 kg |
| Product hoogte | 13.7 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Verpakking breedte | 161 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 222 mm |
| Verpakkingsgewicht | 723 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5055374710173 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | 1x Baby Unit, 1x Ouder Unit, 2x Power Adapter, 1x Handleiding |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Wi-Fi |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
| Introductie | 35 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | 4.3 inch |
|---|
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |