Snoozebaby Slaapzak Indigo Stars is een heerlijk slaapzakje zonder mouwen!
Deze prachtige Snoozebaby slaapzak is heerlijk zacht en koel voor in de zomer. Laat je kindje heerlijk slapen met deze slaapzak. De slaapzak heeft geen mouwen en is gemaakt van super zacht katoen.
| Product lengte | 95 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 33.30 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 41 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 8717755883971 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Indigo Stars |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 74 cm |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |