| Product lengte | 95 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 39.30 cm |
| Verpakking hoogte | 48.30 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 8717755883933 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 74 cm |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |