De Munchkin 360° Oefenbeker is een ideale oefenbeker om je kindje zelfstandig te leren drinken. De oefenbeker is gemaakt van hoogwaardig BPA- vrij materiaal. De beker voorkomt geknoei en is eenvoudig schoon te maken. De oefenbeker is vaatwasbestendig en de handvaten zorgen ervoor dat de beker voor je kleintje gemakkelijk vast te houden is.
| Verpakking breedte | 12.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.40 cm |
| Verpakking lengte | 17.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 5019090122719 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Munchkin Trainer Cup Drinkbeker |
| Kleur | Trainer Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Fabrikant Naam | Munchkin |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar, 10-12 maanden, 2-3 jaar, 6-10 maanden |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Antilekbeker |
| Inhoud | 207 ml |
|---|