Omschrijving:
Merk: Mutsy
Soort product: Parasol
Kleur: North blue shade
Geschikt voor: NIO modellen kinderwagens
Deze parasol in de kleur north blue shade is geschikt voor de Mutsy Nio kinderwagen en beschermt je kindje tegen de felle zonnestralen.De parasol biedt je kindje optimale schaduw op zonnige dagen. Dankzij de clip, is de parasol snel en eenvoudig aan jouw Mutsy Nio kinderwagen te bevestigen.De parasol is UV bestendig en gemakkelijk in te klappen.
| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 8718213017129 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | North blue shade |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|