| Verpakking breedte | 15.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.90 cm |
| Verpakking lengte | 20.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| EAN | 5414959064764 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 x antilekbeker roze |
| Kleur | Roze & Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Oefenbeker |
| Inhoud | 240 ml |
|---|