Nestlé PyjamaPapje® Multifruit is een lekker gebruiksklaar flessenpapje met vitamine D. Het kan gegeven worden als variatie op een fles melk of een bordje pap. Lekker voor het slapen gaan.
Valt Nestlé PyjamaPapje Multifruit in de smaak? Probeer dan ook eens een van de andere varianten: Aardbei, Banaan, Biscuit of Vanille.
| Product gewicht | 555.05 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 134 mm |
| Verpakking hoogte | 112 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3412 g |
| EAN | 7613036546324 |
|---|
| Allergenen | Melk, Glutenbevattende granen |
|---|---|
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Nestlé PyjamaPapje® kan ongeopend op kamertemperatuur worden bewaard. Na opening in de koelkast bewaren (maximaal 24 uur). Bewaar geen restjes opgewarmde voeding. |
| Gebruiksaanwijzing | Zowel warm als koud te gebruiken. Bereidingswijze: Voor gebruik het pakje goed schudden. Scheur of knip het pakje aan de bovenkant open. Schenk het papje in een fles of drinkbeker. Het papje in een fles of drinkbeker, in een flessenwarmer of in de magnetron, gedurende 45 seconden op 500 watt opwarmen. Controleer altijd de temperatuur voordat je het papje aan je kindje geeft. Het pakje niet rechtstreeks in de magnetron verwarmen. |
| Ingrediënten | Magere MELK 46%, water, TARWEbloem 6,2% (gehydrolyseerd), maïszetmeel, plantaardige oliën (zonnebloem (hoog oliezuur), koolzaad (laag erucazuur), zonnebloem), appelsapconcentraat 2,0%, druivensapconcentraat 1,5%, room (MELK), sinaasappelconcentraat 0,64%, perensapconcentraat 0,40%, calciumcarbonaat, vitaminen (C, E, niacine, panthotheenzuur, B1, A, B6, B2, foliumzuur, K, biotine, D, B12), zuurteregelaar: calciumhydroxide, aroma's, ijzerfumaraat, zinksulfaat, kaliumjodide. |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Vrij van | Niet van toepassing |
| Fabrikant Naam | Nestlé Nederland B.V. |
|---|
| Biologisch | |
|---|---|
| Dieetvoorkeur | Niet van toepassing |
| Op basis van | Tarwe |
| Samenstelling babyvoedsel | Bevat dierlijk voedsel |
| Smaak | Appel, Fruitmix, Peer |
| Type babymaaltijd | Pap |
| Aantal artikelen in verpakking | 6 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Inhoud per verpakking | 500 g |
|---|---|
| Verpakkingsniveau | Multipack |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
|---|---|
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - polyolen | 0 g |
| - suikers | 5.3 g |
| - verzadigde vetzuren | 0.4 g |
| - zetmeel | 0 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Energie (Kcal) | 87 kcal |
| Energie (kJ) | 363 kJ |
| Koolhydraten, waarvan | 12 g |
| Vetten, waarvan | 2.9 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Zout | 0.06 g |
| Inhoud | 500 g |
|---|