| Verpakking breedte | 276 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 292 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8719788760762 |
|---|
| Kleur | Colony Blue |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met ophanglus |
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Niet bleken, Niet trommeldrogen, Max. 110 °C strijken, Speciale reiniging |