| Verpakking breedte | 38 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 55 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
| EAN | 8719788635015 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voetenzak |
| Kleur | Beetle |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 3.0 |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Sluiting | Drukknopen, Ritssluiting |
|---|