Maak kennis met Bruno, het knuffelbare slaapvriendje van jouw kindje. Bruno helpt baby’s rustig in slaap te vallen met vertrouwde geluiden zoals het kloppend hart, shussh-geluiden en de rustgevende ruis die ze herkennen uit de baarmoeder. Naast deze bewezen geluiden heeft Bruno méér te bieden: hij speelt 30 rustgevende geluiden en liedjes én beschikt over zijn eigen Nederlandse bedtime story, speciaal geschreven om jouw kleintje veilig en geborgen de nacht door te helpen.
30 rustgevende geluiden & liedjes, van white noise en hartslaggeluiden tot natuurgeluiden en slaapliedjes van Mozart en Brahms.
Werkt de hele nacht, met een batterijduur van 18 tot 30 uur op één lading.
Veilig voor baby’s vanaf de geboorte, met aanpasbaar volume en automatische timerfunctie.
Multifunctioneel, ademend nachtlampje met kleurrijk licht en zachte siliconen behuizing.
Witte ruis & ventilatorgeluiden
Natuurgeluiden (regen, rivier, kampvuur, zee)
Hartslag & ‘shh’-geluid (baby shush)
Klassieke slaapliedjes en muziekdoosjes
Afmetingen: 9,4 x 8,7 x 11,3 cm
Gewicht: 201 g
Batterijduur: 18–30 uur (oplaadtijd ca. 3–4 uur)
Aansluiting: USB-C (kabel inbegrepen)
Materiaal: Zachte siliconen (veilig & duurzaam)
Numsy Bruno White Noise Machine
USB-C kabel
Handleiding (NL, EN, DU, FR)
Numsy | Voor elke stap in het ouderschap
Met Bruno geef je jouw kindje een vertrouwd ritueel en jezelf als ouder meer rust.
| Product breedte | 85 mm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.28 kg |
| Product hoogte | 120 mm |
| Product lengte | 85 mm |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 91 mm |
| Verpakking lengte | 133 mm |
| Verpakkingsgewicht | 292 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8721325113085 |
| Verpakkingsinhoud | Numsy Bruno White Noise Machine Ophangkoordje USB-C kabel NL/EN Handleiding |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| GPS |
| Geschikt voor onderwater | |
|---|---|
| Kleur | Numsy Bruno |
| Materiaal | Siliconen, ABS |
| Fabrikant Naam | Numsy B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Timer |
|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
|---|---|
| Accu/batterij model | Accu |
| Ademhalingssimulatie | |
| Alarm | |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Bluetooth | |
| Caloriemeting | |
| eWaste | |
| Geleide mediatie | |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hartslagsimulatie | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Lichtfunctie | |
| Luisterboeken beluisteren | |
| Medisch hulpmiddel | |
| Meegeleverde accessoires | USB-C kabel |
| Slaapliedje | |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Trainingsfunctie | |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Type slaaphulp | White Noise Machine |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Waterdicht | |
| Weergave batterijstatus | |
| Witte ruis |
| Accu/batterij technologie | Li-Ion |
|---|---|
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Model | Bruno |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|
| Waterbestendig |
|---|