| Verpakking breedte | 184 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 232 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4894532713844 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | nvt |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | A.N.C.I. SERVIZI S.R.L. SEZIONE CIMAC CENTRO ITALIANO MATERIALI APPLICAZIONE CALZATURIERA |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Dier |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|