| Verpakking breedte | 107 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 153 mm |
| Verpakkingsgewicht | 180 g |
| Waterdichtheid | Waterdicht |
|---|
| EAN | 5057538846988 |
|---|
| Kledinglengte | Heuphoogte |
|---|
| Kleur | Kobalt Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Normaal |
| Fabrikant Naam | Regatta Great Outdoors Ireland Ltd |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type jas | Jas |
|---|
| Ademend | |
|---|---|
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Kleding artikelnummer | RKW213 |
| Kledingmaat | 164 |
| Lijn | Pack-It III |
| Maatadvies | Valt normaal |
| PFC vrij | |
| Sneldrogend | |
| Sportkledingopties | Met capuchon, Waterdicht, Winddicht |
| Type isolatie | Hardshell |
| Winddicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | Handwas |