| Verpakking breedte | 130 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 174 mm |
| Verpakkingsgewicht | 183 g |
| Waterdichtheid | Waterdicht |
|---|
| EAN | 5057538497227 |
|---|
| Kledinglengte | Heuphoogte |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Polyamide |
| Pasvorm | Normaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type jas | Jas |
|---|
| Ademend | |
|---|---|
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Kleding artikelnummer | RKW213 |
| Kledingmaat | 164 |
| Lijn | Pack-It III |
| Maatadvies | Valt normaal |
| PFC vrij | |
| Sneldrogend | |
| Sportkledingopties | Met capuchon, Waterdicht, Winddicht |
| Type isolatie | Hardshell |
| Winddicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |