Je baby’s gevoelige huid verdient de vertrouwde huidbescherming van Pampers. Omdat ze speciaal zijn ontworpen voor de gevoelige huid van je baby.
Reinigt de huid mild en biedt de vertrouwde huidbescherming van Pampers.
Voordelen Pampers Sensitive Babydoekjes:
• Unieke pH-gebalanceerde formule helpt de gevoelige huid van je baby te beschermen tegen irritatie;| Verpakking breedte | 15.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11.50 cm |
| Verpakking lengte | 21.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.99 kg |
| EAN | 8001841062549 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Sorbitan Caprylate, Disodium EDTA, Isoamyl Laurate, Xanthan Gum |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Fabrikant Naam | P&G |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | Niet van toepassing |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 156 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Plastic |
| Plasticvrij |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 156 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 3 verpakkingen |