| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 30.50 cm |
| Verpakking hoogte | 25.30 cm |
| Verpakking lengte | 79.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| EAN | 8711982540607 |
|---|
| Kleur | Rood |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|