Het innovatieve siliconen borstschild, geinspireerd door de unieke zuigbeweging van je baby, stimuleert de tepel om de melkafgifte snel op gang te brengen. Voor comfortabel en effectief kolven.
Omdat mensen er zijn in allerlei soorten en maten, buigt het siliconen kussen licht mee en paste het zich aan jouw unieke vormen aan. De kolf past 99,98% van alle tepelmaten*
De borstkolf is klein en licht en dus gemakkelijk op te bergen en mee te nemen. Daardoor kun je buitenshuis eenvoudig en discreet kolven.
Je kunt het kolfritme en de zuigkracht aanpassen aan je behoeften, comfort en melkafgifte
Ontspan en ga confortabel zitten tijdens het kolven. Dankzij ons ontwerp kun je rechtop zitten en hoef je niet voorover te leunen.
Afkolfset met handvat 1 stk Flesje van 125 ml 1 stk*(tot 30 mm).
| Product breedte | 16 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 400 kg |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 13.80 cm |
| Verpakking hoogte | 9.40 cm |
| Verpakking lengte | 15.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720689003483 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | n.v.t. |
| Verpakkingsinhoud | Afkolfset met handvat, Flesje van 125 ml, handleiding. |
| Kleur | Multicolor |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Je kunt het kolfritme en de zuigkracht aanpassen aan je behoeften, comfort en melkafgifte. 1 maat voor iedereen. |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Opslag condities | Geen |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Type borstkolf | Handmatig |
|---|---|
| Unique Device Identification | SCF430/01 |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Optiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |