Maak je klaar voor een nieuwe manier van kolven met de perfecte combinatie van zuigkracht en tepelstimulatie die is geïnspireerd op de manier waarop baby's drinken. De draagbare Philips Avent elektrische borstkolf zorgt voor een optimale melkstroom en past zich aan aan de vorm en grootte van je tepel.
Persoonlijk ontwerp
Zacht en comfortabel
Sneller kolven — meer melk in minder tijd*
Snelle melkafgifte*
Kolf meer melk in minder tijd* met een kussen dat de borst stimuleert, zodat melk wordt afgekolfd zoals een baby die zou drinken. Het apparaat schakelt naadloos over van de stimulatiestand naar de kolfstand en zorgt voor precies de juiste tepelstimulatie en zuigkracht voor een optimale melkstroom. Op basis van resultaten voor de initiatietijd van
de melkstroom (tijd tot Melk Ejection Reflex – MER).*
Past zich aan je tepel aan
Omdat mensen er zijn in allerlei soorten en maten, buigt het siliconen kussen licht mee en past het zich aan jouw tepel aan. De kolf past op 99,98% van alle tepelmaten* (tot 30 mm).
Zit comfortabel
Voel je ontspannen terwijl je kolft dankzij een design waarmee je rechtop kunt blijven zitten en niet voorover hoeft te leunen. Je hoeft niet voorover te leunen; klinisch bewezen comfortabele kolfhouding*. Op basis van klinische testresultaten van 20 deelnemers (2019) die het product hebben gebruikt: 90% van de deelnemers vindt de kolfhouding (enkel elektrisch) comfortabel; 95% van de deelnemers vindt de kolfhouding (dubbel elektrisch) comfortabel.
Af te stemmen op jouw behoeften
Stem elke sessie nauwkeurig af op jouw behoeften met een breed scala aan stimulatie- en kolfstanden. Onze borstkolf
biedt 8 stimulatie- en 16 kolfstanden voor een persoonlijke ervaring.
Overal discreet kolven
Kolf waar en wanneer je maar wilt dankzij onze stille motor met een slank ontwerp. Let op: alleen met snoer te gebruiken.
Eenvoudig reinigen en instellen
Dankzij ons gesloten kolfsysteem blijft de melk uit de slangen, zodat er minder schoongemaakt hoeft te worden. Doordat de kolf uit minder onderdelen bestaat, is het ook een fluitje van een cent om hem weer in elkaar te zetten.
Pauzeer wanneer je wilt
Als je pauze moet nemen of de kolfstand moet aanpassen, druk je heel eenvoudig op de start-/pauzeknop.
Sla je favoriete instellingen op
Weet je wat je fijn vindt? De borstkolf onthoudt automatisch je laatst gebruikte instellingen, dus je hoeft alleen maar te gaan zitten en op start te drukken
| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.062 kg |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 15.50 cm |
| Verpakking lengte | 23.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.16 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720689002974 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | X |
| Verpakkingsinhoud | Philips Avent SCF397/31 - Elektrische borstkolf Kolfset 2 - stk Motorunit (alleen voor gebruik met snoer) Borstkompressen: 2 stk Fles van 125 ml met speen vanaf 0 mnd: 2 stk Kolfset: 2 stk Motorunit (alleen voor gebruik met snoer): 1 stk Afsluitplaatje: 2 stk Micro-USB-adapter (gebruik met snoer): 1 stk Bewaarzakken voor moedermelk: 5 stuks |
| Kleur | "Roze, Wit" |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|
| Introductiejaar | 2023 |
|---|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel, Nederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | N.V.T. |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Accu, Bewaarzakjes |
| Opslag condities | - |
| Type gezondheidsproduct | Medisch hulpmiddel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | USB |
| Type borstkolf | Elektrisch, dubbelzijdig |
|---|---|
| Unique Device Identification | SCF397/31 |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |