De nieuwe manier van kolven, geïnspireerd door baby’s.
Gemakkelijk kolven
Natural Motion technologie voor sneller kolven
Geniet van het zachte comfort van de draagbare Philips Avent borstkolf. Met Natural Motion-technologie,
geïnspireerd op het zuigen van je baby voor sneller kolven. Je kunt het ritme en de zuigkracht eenvoudig
aanpassen en de kolf is gemakkelijk schoon te maken
Comfortabel kolven met de Philips Avent kolf
Draagbaar en handig
Eenvoudig, zacht en effectief
| Product breedte | 16 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 400 g |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 16.10 cm |
| Verpakking hoogte | 9.40 cm |
| Verpakking lengte | 19.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720689003568 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | n.v.t. |
| Verpakkingsinhoud | Fles van 125 ml met speen vanaf 0 mnd: 1 pcs •Wegwerpborstkompressen: 4 pcs •Afsluitplaatje: 1 pcs •Kussenhoes: 1 pcs •Afkolfset met handvat: 1 pcs |
| Kleur | Transparant |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Je kunt het kolfritme en de zuigkracht aanpassen aan je behoeften, comfort en melkafgifte. 1 maat voor iedereen. |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Bewaarzakjes |
| Opslag condities | Geen |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Devices Directive 93/42/EEC (MDD) |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Type borstkolf | Handmatig |
|---|---|
| Unique Device Identification | SCF430/20 |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Optiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |