| Product breedte | 86 mm |
|---|---|
| Product hoogte | 128 mm |
| Product lengte | 86 mm |
| Verpakking breedte | 88 mm |
| Verpakking hoogte | 82 mm |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Verpakkingsgewicht | 88 g |
| EAN | 8710103897071 |
|---|
| Kleur | Monkey |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Siliconen |
| Fabrikant Naam | Philips Avent |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels |
|---|