| Product breedte | 9 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 kg |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Verpakking breedte | 85 mm |
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 118 mm |
| Verpakkingsgewicht | 79 g |
| EAN | 8710103897132 |
|---|
| Kleur | Seal |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Siliconen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|