Spetteren in het water met een zwemring is zo leuk. Maar als je vergeet om zonbescherming te dragen, krijg je aan het eind van de dag een nare verrassing: zonnebrand! De huid van de zonaanbidder is niet alleen rood, maar ook verbrand. Nu is het tijd om uit de zon te gaan en een genezende zalf aan te brengen. Gelukkig ziet de huid er later veel beter uit.Vanaf nu zullen vakantiegangers altijd nadenken over het aanbrengen van zonnebrandcrème!
Bij blootstelling aan UV-licht worden delen van de huid van de volwassen figuur rood.
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 137 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 146 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4008789701121 |
| Merk | PLAYMOBIL |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70112 |
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Dier | Geen dier |
| eWaste | |
| Fan Merchandise | |
| Game merchandise thema | |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Maakt geluid | |
| Personage van toepassing | |
| Speelgoedthema | Vakantie |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|