| Product gewicht | 0 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 340 mm |
| Verpakking lengte | 870 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4760 g |
| EAN | 5604415109577 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje, handleiding en bevestigingsmateriaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |