Dit achterzitje van Polisport is ideaal om je kind achterop de fiets mee te nemen. Het zitje groeit mee met je kind door het in hoogte verstelbare veiligheidsharnas en de in hoogte verstelbare voetsteunen. Door de verhoogde zijdelingse bescherming, de 3-puntsgordel en de extra grote voetbescherming zit je kind altijd veilig in dit zitje.
Specificaties:
Kleur: zwart
kussentje : rood
Type fietszitje: achter
Bevestiging: bagagedrager
Breedte bagagedrager: 120-175 mm
Diameter bagagedragerbuis: 10-16 mm
Draaggewicht: 9-22 kg
Leeftijd: 9 maanden - 5 jaar
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 80 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.1 kg |
| EAN | 1560441508842 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | kinderstoel |
| Kleur | zwart , rood . |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | Y-gordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |