| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 139 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 248 mm |
| Verpakkingsgewicht | 431 g |
| EAN | 5604415027772 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Montageblokje, handleiding, gereedschap. |
| Kleur | zwart |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|