| Verpakking breedte | 21.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 64 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 8714841958100 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol |
| Kleur | Green |
|---|---|
| Materiaal | Textiel, Metaal, Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|