| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| EAN | 8714841958124 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol |
| Kleur | Animal Print |
|---|---|
| Materiaal | Textiel, Metaal, Plastic |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|