De hoes is donkergrijs van kleur met lichte stipjes. De hoes is gemakkelijk om je voedingskussen te plaatsen.
Extra informatie
| Verpakking breedte | 25.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 32.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8714841938737 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voedingskussenhoes |
| Kleur | Darkgrey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
|---|