| Verpakking breedte | 25.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 8714841943687 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voedingskussenhoes |
| Kleur | Darkgreen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |