| Product gewicht | 3400 kg |
|---|
| Maximale stuurhoogte | 52 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 90 cm |
| EAN | 4015731040900 |
|---|---|
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4090 |
| Kleur | Orange |
|---|---|
| Loopfiets opties | Voetenplank, Kinbeschermer, Veiligheidshandvatten, Verstelbaar zadel |
| Maximale zithoogte | 48 cm |
| Minimale zithoogte | 90 cm |
| Type banden | Luchtbanden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 50 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|