| Maximale stuurhoogte | 52 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 90 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731040894 |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4089 |
| Kleur | Blue |
|---|---|
| Loopfiets opties | Voetenplank, Kinbeschermer, Veiligheidshandvatten, Verstelbaar zadel |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale zithoogte | 48 cm |
| Minimale zithoogte | 90 cm |
| Type banden | Luchtbanden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 50 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|