| Product breedte | 28 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3100 g |
| Product hoogte | 38 cm |
| Product lengte | 58 cm |
| Verpakking breedte | 29.10 cm |
| Verpakking hoogte | 17.80 cm |
| Verpakking lengte | 55 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.80 kg |
| Maximale stuurhoogte | 98 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 38 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731030253 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3025 |
| Kleur | Silver |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 27 cm |
| Minimale zithoogte | 27 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 3 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 6 Inch |
|---|