| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.500000 kg |
| Product hoogte | 27 cm |
| Product lengte | 63 cm |
| Verpakking breedte | 29.20 cm |
| Verpakking hoogte | 17.80 cm |
| Verpakking lengte | 54.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.06 kg |
| Maximale stuurhoogte | 98 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 38 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731030420 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3042 |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale zithoogte | 27 cm |
| Minimale zithoogte | 27 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 3 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Wielmaat | 6 Inch |
|---|