| Product gewicht | 0.200000 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 18.70 cm |
| Verpakking hoogte | 16.30 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731091209 |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9120 |
| Kleur | multi |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Max. belastbaar gewicht | 3 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|