| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 301 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 364 mm |
| Verpakkingsgewicht | 223 g |
| EAN | 8712864435363 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Stylingset |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|