| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 34 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 294 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 363 mm |
| Verpakkingsgewicht | 223 g |
| EAN | 8712864435356 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Stylingset |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|