De Qute Q-Sofa Wipstoel Jeans wordt geleverd met een mooie speelboog die zorgt voor veel speelplezier. De wipstoel is voorzien van een 3-punts veiligheidsgordel en een verkleiner, hierdoor ligt uw kindje veilig en comfortabel in de wipstoel. Het stoeltje gaat al wippen wanneer uw kindje een kleine beweging maakt, ook is het stoeltje in de vaste stand te zetten. De bekleding is uitwasbaar en de rugleuning en voetensteun zijn verstelbaar. Daarnaast is de wipstoel voorzien van draaghengsels zodat deze makkelijk te verplaatsen of mee te nemen is.
Eigenschappen
- Geschikt vanaf de geboorte tot 9 kg (0 tot 8 maanden)
- Vaste stand of schommelstand
- Rugleuning verstelbaar in 3 standen
- Voetensteun verstelbaar in 2 standen
- Inklapbaar dus handig mee te nemen
- Afmeting uitgeklapt: Hoogte: 55 cm, Breedte: 42 cm, Diepte: 67 cm
- Afmeting ingeklapt: Hoogte: 20 cm, Breedte: 42 cm, Diepte: 78 cm
- Hoes is wasbaar op een handwas programma
- Inclusief speelboog met 3 speeltjes
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 67 cm |
| Product lengte | 55 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.70 kg |
| EAN | 6011636778793 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Wipstoel met 3-punts veiligheidsgordel inclusief speelboog |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Betaalde diensten vereist | |
|---|---|
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Schommelframe |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Handwas |
| Wasvoorschrift bekleding | Handwas programma |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|
| Inklapbaar |
|---|