De Qute Q-Sofa Wipstoel Jeans is een comfortabele plek voor je kindje om te ontspannen en te spelen. Je kindje zit veilig in de 3-punts veiligheidsgordel en kan zichzelf prima vermaken met de speeltjes aan de meegeleverde speelboog. Dankzij het schommelframe begint het wipstoeltje al te wiebelen bij een kleine beweging van je kindje. Zowel de rugleuning als de voetensteun zijn verstelbaar. Verder heeft het wipstoeltje vloerbeschermers en is het stoeltje gemaakt van hoogwaardig materiaal.
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 55 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 6011641466470 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Inclusief speelboog met 3 speeltjes |
| Kleur | Grijs 1 |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Betaalde diensten vereist | |
|---|---|
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Schommelframe |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Handwas |
| Wasvoorschrift bekleding | Handwas programma |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|
| Inklapbaar |
|---|