| Verpakking breedte | 186 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 240 mm |
| Verpakkingsgewicht | 65 g |
| EAN | 0091021415164 |
|---|
| Kleur | zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|