| Verpakking breedte | 7 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 7 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| EAN | 8711736558537 |
|---|
| Kleur | Donkerroze |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen, Kunststof |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | anti-koliek & ergnomisch |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 250 ml |
|---|