| Product breedte | 35.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 49 cm |
| Verpakking breedte | 38. cm |
| Verpakking hoogte | 20. cm |
| Verpakking lengte | 52. cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.4 kg |
| EAN | 5414847884085 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Kleur | "MICKEY LETTERS, Blauw" |
| Materiaal | Polyester |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Product diepte | 18 cm |
| Volume in liters | 24. l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Koffersluiting | Ritssluiting |
| Personage | Mickey Mouse |
| Type slot | TSA-slot |
| Type wielen | Zwenkwielen |
| Waterbestendig |
|---|